До 2017 року розвивала та координувала діяльність структур університету Самойлова І.А., методист сектору інформаційного забезпечення та моніторингу якості освіти НМЦ. Найпопулярнішими серед педагогів міста стали “Цифрові понеділки” та “Методичні дні”.

 

     Офіційний  веб-ресурс ВУ “Інноватика та інновації”  http://webuniver.at.ua/

 

  У зв’язку з кадровими змінами  у методичних структурах засновників та організаторів діяльності віртуального університету його структура набула  змін, починаючи з 2018 р.

Наша історія

    Для задоволення  запитів педагогічних працівників у неперервній освіті у 2012 році розпочав свою діяльність Віртуальний університет  “Інноватика та інновації “, який став складовою міського науково-методичного проекту «Сучасній освіті – сучасного педагога».

 

  На той час наукове керівництво віртуальним університетом здійснювала Ястребова В.Я., проректор з науково-методичної роботи, завідувач кафедри  менеджменту освіти та психології КЗ "ЗОІППО" ЗОР, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник експерименту НМЦ з теми «Науково-методичний супровід інноваційних процесів в освітній системі малого міста»  та Лапшина І.С., старший викладач КЗ "ЗОІППО" ЗОР, кандидат педагогічних наук.

Контакти:

телефон: (06139) 3-16-88
тел./факс: (06139) 3-16-88
е-mail: enmc22@gmail.com

Ми у мережі Інтернет
  • log
  • Blogger Социальные Иконка
  • 1398102422_1392227912-bezopasnost-detey-
  • Facebook Социальной Иконка
Нам важлива ваша думка

2019 " Освіт@педагога"

Сайт створено на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now